Wydarzenia
JUŻ WAKACJE PDF Drukuj Email
środa, 01 lipca 2020 10:56

Miniony rok szkolny był dla społeczności szkolnej wyjątkowy ze względu na zdalne nauczanie. Rzeczywistość wymuszona przez koronawirusa nie tylko w Polsce ale na całym świecie zmusiła nas do odnalezienia się w niecodziennej sytuacji, konieczności stawienia czoła sytuacjom trudnym.

Mając nadzieję na lepsze jutro oraz rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021 w ławkach szkolnych, życzę udanych bezpiecznych wakacji. Równocześnie dziękuję Wszystkim pracownikom, nauczycielom a szczególnie Uczniom i Rodzicom za poniesiony trud podczas zdalnego nauczania.

Dla uczniów był to okres sprawdzenia swojej dojrzałości i odpowiedzialności oraz przekonania, że zdobywana wiedza zostaje na całe życie.

Wielu uczniów oprócz obowiązku odrabiania lekcji przystępowało do licznych konkursów, które mogły być prowadzone on-line

Podczas zdalnego nauczania, dzięki wytrwałości, systematyczności i pilności oraz wsparciu Rodziców nienotowana dotychczas liczba uczniów ukończyła szkołę i zdobyła promocję do następnej klasy z wyróżnieniem.

Mamy nadzieję, że następny rok szkolny będzie równie obfity w sukcesy.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego na wakacyjny czas.

życzy Dyrekcja

 
BOŻE CIAŁO PDF Drukuj Email
środa, 10 czerwca 2020 10:11

Jutro będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Jest to jedno z głównych świąt obchodzonych w Kościele katolickim. Przeżywamy je w czwartek po uroczystości Trójcy Świętej.

Więcej…
 
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA NASZYCH UCZNIÓW PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 czerwca 2020 09:57

Z wielką radością informujemy, że prace naszych uczniów: Kacpra Majdaka i Dominika Jettmar zostały wysoko ocenione w ogólnopolskim konkursie literacko-plastycznym Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym Patronem: „(NIE)ZWYCZAJNA ŚWIĘTOŚĆ” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 50 w Lublinie.

Więcej…
 
„POLSKI ZŁOTY MA STO LAT” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 czerwca 2020 09:30
Projekt grantowy realizowany w Szkole Podstawowej im. Ks. Franciszka Gołby
w Bachowicach

W kończącym się powoli roku szkolnym przychodzi moment na podsumowania. Jednym z sukcesów Szkoły Podstawowej w Bachowicach było po raz drugi z rzędu pozyskanie od Narodowego Banku Polskiego grantu w wysokości 10 tysięcy złotych na realizację projektu „Polski ZŁOTY ma sto lat”. Działania projektowe realizowane były systematycznie od początku grudnia 2019 r. do końca marca 2020 r. przez uczniów klas: IV, V i VI b.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarPobraneOstatnia modyfikacja
Pobierz (Polski_zloty_ma_sto_lat.pdf)Polski_zloty_ma_sto_lat.pdf 2627 Kb8701.06.2020 09:37
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 28