Ok mik

6 grudnia w klasie 8a panowała szczególna atmosfera, gdyż zgodnie z tradycją, goszczono świętego Mikołaja. Dotarł on z workiem pełnym prezentów, co uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie.

Co roku 6 grudnia obchodzimy Mikołajki, czyli czas obdarowywania się prezentami. Nierozłącznym elementem tego dnia jest postać świętego Mikołaja, którego zdecydowana większość z nas kojarzy po charakterystycznym, czerwonym stroju i długiej, siwej brodzie.

Brodaty i brzuchaty, ale jakże sympatyczny Pan, przyjął zaproszenie opiekunów Spółdzielni Uczniowskiej „Stokrotka” i zagościł w progach NASZEJ SZKOŁY w asyście złotowłosych aniołów.

W tak wyjątkowy dzień jak dzisiaj, postanowiliśmy w nieco innej formie udoskonalić nasze umiejętności językowe. Uczniowie klasy VIII b podczas lekcji języka angielskiego odśpiewali najpopularniejsze kolędy i piosenki świąteczne w języku angielskim.

W naszej szkole św. Mikołaj przechowuje prezenty, które 6 grudnia dostaną wszystkie grzeczne dzieci…